top of page

Generátory kyslíka

generator kyslika O2 generator kyslikovy
generator kyslika O2 generator kyslikovy
generator kyslika O2 generator kyslikovy
Rýchly kontakt

Generátory kyslíka INMATEC

Literatúra

Generátory kyslíka INMATEC ponúkajú všetky výhody plne integrovaného vnútropodnikového výrobného systému na výrobu kyslíka priamo na mieste použitia. Najnovšia sieťová technológia a nepretržité meranie a monitorovanie všetkých prevádzkových hodnôt zaisťuje najvyššiu možnú ochranu celého výrobného procesu. Všetky namerané hodnoty sú zaznamenávané a môžu byť monitorované a diaľkovo ovládané pomocou diaľkového ovládania z ľubovoľnej pracovnej stanice počítača, ako aj z tabletov a smartfónov po celom svete.

INMATEC Med: výroba kyslíka v medicíne
Okrem štandardného systému na výrobu kyslíka pre priemyselné aplikácie bola séria INMATEC Med navrhnutá a vyvinutá pre zásobovanie kyslíkom v zdravotníckych zariadeniach podľa najprísnejších predpisov ISO 13485. Séria INMATEC Med spĺňa medzinárodné predpisy o výrobe kyslíka v zdravotníctve. 

Prostredníctvom tlakovej cyklickej adsorpcie (PSA) ponúkajú generátory INMATEC riešenia a postupy v oblasti výroby kyslíka vhodného pre nemocnice, výrobu liečiv a pre úpravu vody. Prostredníctvom adsorpčných médií v kolónach generátora je atmosférický vzduch rozložený na dusík a kyslík. Vyrobený kyslík je následnek dispozícii na ďalšie použitie v množstvách 0,5 - 2 000,00 Nm³/h o čistote 90,0 - 95%.

bottom of page